ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 22 999 Kč (868 EUR)
skladem

KONTAKTY

Arcsans s.r.o.
Bratislavská 199/12
Brno 60200
tel: +420 603189556
info@macbookarna.cz

O NÁS
O NÁS

 

MacBookarna.cz vznikla v roce 2011. Zprvu se jednalo pouze o formu přivýdělku při jiném zaměstnání. Časem jsem získal stálou klientelu a zájem o MacBooky vzrostl. Díky tomu jsem mohl začít svoji zálibu provozovat jako práci. Mám rád různorodost a mám rád lidi. Začátky byly velice těžké, ale díky podpoře rodiny jsem po dvou letech založil firmu ARCsans s.r.o a MacBookárna se mohla dále rozrůstat.

Časem jsem se učil, rostl a vyvíjel se. Získal jsem mezi svými zákazníky spoustu kontaktů a pozdějších přátel. Díky nim jsem mohl celý projekt rozšířit, například o servis, a díky tomu poskytnout klientům něco na víc - záruku a servis. Dalším milníkem bylo přesvědčení několika blízkých přátel, aby opustili svá zaměstnání a pomohli mi podílet se na naplňování mého snu.

Vybudovali jsme prodejnu, vylepšili web a začali jsme se soustředit na naše hlavní a jediné krédo. Zákaznická spokojenost. Jako jedni z mála rozvážíme MacBooky osobně do větších měst ČR a SK. Nevyužíváme PDL, DPD, ani jinou přepravní službu. Vždy se snažíme o osobní předání. Vždy řešíme reklamace rychle a zodpovědně. Snažíme se neustále jít dopředu, hledat chyby a zlepšovat se. Vy jste ti, bez kterých by náš sen zůstal pouze snem.

Děkujeme za vše, co je díky Vám možné a doufáme, že s námi jste a vždy budete spokojeni.


 

ZjQ3YmJlOG