Jak budou vypadat hodinky Apple Watch 2021?
Slavíme 10 let! Všem vám chceme moc poděkovat, bez vás by to nešlo :) Oslavte to s námi Super slevou.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
7:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Ze světa Apple
Evoluce počítače Apple iMac. Které modely jsme používali?
16.01.2023 Novinky
Evoluce počítače Apple iMac. Které modely jsme používali?
Krátce poté, co se Steve Jobs vrací zpět do své firmy v Kalifornii nastává v počítačovém průmyslu revoluční období. Došlo totiž ke zrušení modelové řa... číst celé
Apple myš a její vývoj. Které modely ještě neznáte?
02.01.2023 Novinky
Apple myš a její vývoj. Které modely ještě neznáte?
Věděli jste, že úplně první počítačovou myš sestavil Douglas Engelbart se svým týmem již v roce 1963? Byla vyrobena ze dřeva a měla kuličkové ložisko ... číst celé
Klávesové zkratky, které by měl znát každý uživatel Macu
29.12.2022 Návody
Klávesové zkratky, které by měl znát každý uživatel Macu
Vlastníte MacBook, iMac, nebo jiný počítač od Applu? Pak byste rozhodně měli znát vybrané klávesové zkratky operačního systému macOS. Celý seznam si z... číst celé
Zobrazit všechny články

Apple akce

  1. Úvod
  2. Magazín
  3. Jak budou vypadat hodinky Apple Watch 2021?
22.05.2021

Jak budou vypadat hodinky Apple Watch 2021?

Skutečnost, že se design Apple Watch brzy změní, prozradil analytik Ming Chi Kuo již před několika měsíci, nicméně podle nejnovějších informací to vypadá tak, že se tato revoluce opravdu blíží. Stejně, jako jsme se dočkali přepracovaného vzhledu nejnovějších iPhonů či iPadů, čekají ploché hrany také letošní chytré hodinky od kalifornského giganta z Cupertina. Apple má totiž nový designový jazyk a postupně ho chce aplikovat na všech svých nejvíce prodávaných produktech z nabídky. Mimochodem, i design 24palcového iMacu se řídí stejným designem. U MacBooku Air 2022, soudě podle konceptů, které se objevily na internetu, se to také stane. Ale pozor, jazyk plochých hran není novinkou, Apple ho debutoval již v roce v roce 2010 u iPhonu 4.

Video koncept Apple Watch Series 7 bude uveden na trh v roce 2021 | ITIGIC

Design Apple Watch 7

Před hodinkami Apple Watch Series 3 měly hodinky Apple jeden design o velikosti 38 a 42 mm, a to je všechno. Apple Watch Series 4 změnily vzhled a velikost hodinek. Nyní jsou jejich průměry 40 a 44 mm. Poté společnost dvakrát vydala hodinky ve stejném designu, z čehož vyplývá: Apple Watch Series 7 změní svůj vzhled. Jejich velikost se zvětší. Možná teď budou tři. 38, 42 a 46 mm? Pro ty, kteří mají malé, střední a velké ruce. Mimochodem, jak uvádí Ming Chi Kuo, v barevném schématu Apple Watch Series 7 se objeví další barva. Zelená. Apple je šampiónem v komponování okouzlujících odstínů nejběžnějších barev. S největší pravděpodobností tato zelená barva nezpůsobí asociace se závistí konkurentů.

Apple nepřímo potvrdil jedno z největších vylepšení Apple Watch Series 7 –  Letem světem Applem

Ploché hrany v Apple Watch - je to dobrá věc?

Ostré a pravé úhly v Apple Watch 7 vypadají dobře, ale jsou vhodné? Budou se uživatelé cítit nepříjemně? Povrchy s hladkými křivkami jsou stále pohodlnější. Smartphone s plochými hranami se snadněji drží v ruce, ale toto plus je pro hodinky irelevantní. Zasvěcenci říkají, že nebudou žádné nepříjemné pocity.

Pokud Apple Watch Series 7 opravdu vypadají tak, jako na obrázku, pak si je budete přinejmenším muset předem na zápěstí vyzkoušet. Apple bere tyto maličkosti velmi vážně, zkouší řadu možností, testuje je (na vývojářích, na manažerech i na zaměstnancích společnosti). Jedním z tajemství popularity produktů Apple je, že jsou nedráždivé na dotek a příjemné na dotek. Zařízení jsou milována za to, jak vypadají, jak se cítí a jak fungují.

Co dalšího je známo o Apple Watch Series 7

Zdá se, že Apple Watch Series 7 mají nové senzory. Nebo software, který dokáže přesně určit krevní tlak a hladinu cukru v krvi jejich majitele. WatchOS 8 (který bude spuštěn 7. června) bude mít spoustu nových věcí. Malé zařízení bude i nadále bojovat za nezávislost na svém starším bratrovi (iPhone).

Consomac : Concept : une Apple Watch Series 7 aux bords plats

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.macbookarna.cz - všechna práva vyhrazena