Apple bazarová Jednička! Hledáš MacBook Pro či Air?
Nevíte si rady? Zavolejte.
7:00 - 18:00
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Magazín
  3. Návody
  4. Proč se vyplatí pořídit si použitý Apple počítač?
03.08.2020
Návody

Proč se vyplatí pořídit si použitý Apple počítač?

V dnešní době objevíme stolní či přenosný počítač snad téměř v každé domácnosti. Mnozí z nás používají počítač k pracovním účelům, jiní zase pro volnočasové aktivity. Nicméně jablečné počítače v posledních letech rozšiřuje povědomí i mezi běžnými uživateli, čímž dochází k navýšení samotné poptávky po zboží. Již dlouhá léta jsou prodejní ceny MacBooků, iMaců a dalších modelů vysoké natolik, že si ho nemůže pořídit kdokoliv. Pokud se řadíte k lidem, kteří musí šetřit dlouhé měsíce, než si vydělají na nový počítač, nebo se rozhodnou pro financování úvěrem, doporučujeme raději zvolit variantu použité techniky, která poslouží stejně dobře a navíc je mnohem dostupnější.

Použité zboží se vyplatí pořídit z mnoha důvodů. Klíčovým a rozhodujícím faktorem je zaručeně pořizovací cena, která je mnohdy až o 40% nižší, což se dá potvrdit také u MacBooků a celkového sortimentu kalifornské značky. Před samotným pořízením si ale ještě položte otázku - levný notebook s malým výkonem, který je tvořen měkkým plastem, nebo raději použitý Apple MacBook, který je 5-6 let starý, naopak je vybaven kvalitním materiálem a minimálně stejně výkonnou konfigurací? Mimochodem, přenosné počítače od Applu seženete hravě už pod 10 tisíc korun, omrknout můžete naší nabídku na webu MacBookárna.cz pod tímto odkazem. Výhodou je pro vás profesionální jednání, záruka 12 měsíců a cenová dostupnost. Nabízíme také možnost osobního převzetí, případně se rádi setkáme na vybraném místě a zboží vám předáme osobně.

Jsou použité počítače před následným prodejem otestované?

Ano, každý počítač, který na našem webu prodáváme je důkladně zkontrolován profesionálním technikem, který kromě hardwarové kontroly provádí vizuální údržbu, výkonnostní testy a podobně. Máte tedy jistotu, že se nesetkáte se skrytou vadou, jak tomu může být u soukromých prodejců.

Mohu si vybraný počítač nechat vylepšit? Jaké jsou možnosti?

Samozřejmostí je možný upgrade jednotlivých komponentů dle domluvy se zákazníkem. Pokud by vám například nestačila kapacita operační paměti, za rozumný příplatek navýšíme paměť na vámi požadovanou. To stejné platí u pevného disku, který lze u většiny modelů snadno vyměnit za větší/rychlejší. Rádi vám splníme každé přání, v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Za kolik se dá pořídit použitý Apple počítač?

K dispozici jsou různé varianty - disponujeme širokým výběrem produktů, ať už se jedná o přenosné počítače, stolní či jiné. Například velmi oblíbený MacBook Air můžete pořídit včetně záruky 12 měsíců na našem e-shopu již od 8.990 korun, což se zaručeně vyplatí. Jednoduše jsou stroje od Applu díky eloxovanému hliníku kvalitně zpracované a tak se nemusíte bát výběru staršího modelu - řádově i tzv. "osmiletky"

Co když nebudu se zakoupeným počítačem spokojen(a)?

Nabízíme všem zákazníkům možnost vrátit zakoupený počítač do 30 dnů bez udání jakéhokoliv důvodu. Buď vám vrátíme peníze na účet, nebo doporučíme jiný model z nabídky, který bude splňovat vaše očekávání. Věříme, že si však Apple počítač oblíbíte natolik, že se zpět ke starému operačnímu systému vracet nebudete.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.macbookarna.cz - všechna práva vyhrazena