Které celebrity a známé osobnosti používají iPhone?
Nevíte si rady? Zavolejte.
7:00 - 18:00
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Magazín
  3. Novinky
  4. Které celebrity a známé osobnosti používají iPhone?
24.10.2022
Novinky

Které celebrity a známé osobnosti používají iPhone?

Pokud bychom se rozhlédli na sociálních sítích a začali sledovat život některé ze světových celebrit či známých osobností, snadno zjistíte, že nejvíce používaným smartphonem je právě iPhone od Applu. I když se v minulosti snažil konkurenční Samsung obhájit titul nejlepších telefonů na trhu ve spojení s ambasadory, jako například LeBron James, později se zjistilo, že lákavý byl pro něj pouze finanční honorář. Talentovaný basketbalový hráč byl totiž v minulosti přistižen, jak používá iPhone, zatímco měl uzavřenou sponzorskou smlouvu se Samsungem ve výši 100 milionů dolarů.  Jak to dopadlo netušíme.

Najdou se ale výjimečné osoby, které si za touto jihokorejskou značkou hrdě stojí. Například světově známá Martha Stewart sama používá chytrý telefon Samsung Galaxy a údajně ji skvěle pomáhá organizovat věci v kuchyni, na zahradě a při všem ostatním, co se zrovna děje. Dalším je například herec Henry Cavill ze seriálu Tudorovci, který se za svůj Samsung taktéž nestydí. Pojďme se ale podívat na to, které světově známé osobnosti používají ten nejlepší telefon na světě, aniž by od Applu vyžadovali podepsaný šek v milionech dolarů za marketingovou propagaci. V tomhle hold kalifornský gigant umí chodit a obejde se bez velkých investic do reklamy...

Jak si můžete prohlédnout na seznamu níže, mezi aktivní uživatele patří zpěváci, TikTokeři, herci, YouTubeři a mnoho dalších.  Koncem loňského roku zveřejnil Jason Derulo (33) na svém Instagramu krátké promo video, ve kterém ukazuje krásy špičkového hotelu v Dubaji. Na jednom ze záběrů lze zjistit, že používá iPhone 13 Pro Max (letos už to může být novější nástupce) - je tedy zřejmé, že je hrdým uživatelem jablečného ekosystému.

I když už nepatří Justin Bieber (28) na špičku populárních zpěváků, nadále si udržuje svou pozornost na sociálních sítích. Na jedné ze svých fotografií pořízených v nahrávacím studiu drží v ruce iPhone 13 Pro Max. Dokonce jej má v ochranném pouzdře, což se moc u takových lidí nevidí.

Google vypustil reklamu, ve kterém se objevil iPhone? Je tomu tak! Osobnost známá především z TikToku, Pierre Boo (32) byl viděn, jak používá při vyhledávání právě iPhone 13 Pro. V reklamě pro Google ukazuje, jak snadné je vyhledávač používat. Pomocí aplikace vyhledá nejbližší obchod s koblihami. Výsledky hledání jsou pro Shawnovy koblihy v Los Angeles, Kalifornie. O tom, že je iPhone ideálním parťákem i pro tvrďáky potvrzuje Thomas Edward Patrick Brady Jr. (45) tedy hráč amerického fotbalu a sedminásobný vítěz Super Bowlu. Na Instagramu zveřejnil reklamní video na speciální brýle od dánské značky Christopher Cloos. Kromě těchto luxusních brýlí před únavou také ukázal svůj iPhone 13 Pro Max.

Kromě sportovců ale na veřejnosti vystoupila také herečka Snooki (34), která pořídila selfie v zrcadle pomocí svého iPhonu 13 Pro Max, na kterých ukazuje svou vánoční kolekci triček se slavnými citáty z televizních reality show. Dokonce i starší generace slavných herců, jako je Julianne Moore (61) si oblíbila značku natolik, že souhlasila s používáním MacBooku v několika filmech, jako Gloria Bell, nebo Kingsman 2. Mezi slavné modelky, které používají iPhone patří Chrissy Teigen, Gisele Bündchen, nebo Heidi Klum.

Svět ale nepatří jen modelkám, hercům, nebo TikTokerům. Zapomenout nesmíme na velmi důležité průkopníky, vizionáře a miliardáře. Dokonce i Evan Spiegel (32), zakladatel Snapchatu je hrdým uživatelem iPhone. I když neznáme přesný model, není to tak dávno, co prozradil, že na svém iPhonu nepoužívá pouzdro.

Elon Musk (51), generální ředitel Tesly nikdy otevřeně nepřiznal používání žádné konkrétní značky telefonu, často se během svých rozhovorů při několika příležitostech zmínil o iPhone nebo iPadu. Z toho lze usoudit, že je ve skutečnosti fanouškem iPhonu, ať už jde o jakoukoli verzi.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

www.macbookarna.cz - všechna práva vyhrazena