MacBook Pro 16" 2021, M1 Pro 10-Core, 16GB/512GB Vesmírně šedá (Stav A-)
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
M1 Pro: Energie, která se nepálí
Pro audio profíky: Upravujte desítky stop v Logic Pro bez jediného zaškobrtnutí.
Displej, co vám „vypálí“ zrak (v dobrém)
16,2" Liquid Retina XDR s technologií ProMotion je pravděpodobně to nejlepší, do čeho se můžete dívat. Extrémní kontrast (milion k jedné) a jas až 1600 nitů zajistí, že HDR obsah vypadá naprosto syrově a reálně. Adaptivní frekvence 120 Hz navíc dělá z každého pohybu kurzoru nebo skrolování webem návykově hladký zážitek.
Porty jsou zpět. Konečně.
Pro koho je MacBook Pro 16" (M1 Pro)?
Pro ty, kterým je 14" málo a chtějí nejlepší možný vizuální zážitek na cesty. Je to volba rozumu pro fotografy, architekty a kreativce, kteří potřebují velkou pracovní plochu, brutální výdrž a tichý chod. Pokud hledáte stroj, který s vámi zestárne se ctí, M1 Pro v 16 palcích je sázka na jistotu.